RAB godkendte Healingsterapeuter

Denne liste er en komplet oversigt over medlemmer, sorteret efter postnummer, som er RAB-godkendte som Healingsterapeuter, og er offentliggjort som følge af et lovkrav herom. For en liste over aktive behandlere, fordelt på områder i landet se venligst Henvisningslisten.

Halldora av Teigum 100 Torshavn
David Velin Carlsen 1123 København K
Vibeke Geertsen 1170 Bruxelles
Alette Franch Nielsen 1363 København K
Ines Elene Shelly Rix 1651 København V
Nina Rud Hansen 1900 Frederiksberg C
Ole Flyvbjerg 1910 Frederiksberg
Véronique Bering Thygesen 1922 Frederiksberg
Helle Adler Thorsted 2000 Frederiksberg
Aida Annette Jensen 2100 København Ø
Ellen Marie Friis 2100 København Ø.
Henrik Lund Petersen 2100 København Ø
Jens Dybdal 2100 København Ø
Kim Borgstrøm 2100 København Ø
Berit Sauer 2300 København S
Jette Bødskov 2300 København S
June Ottosen 2300 København S
Martin Lund Nielsen 2300 København S
Merete Hansen 2300 Købenshavn S
Vilborg Ingvaldsdottir 2300 København S
Preben Riege 2400 København NV
Tina Smith 2400 København NV
Anja Grønnegård 2500 Valby
Gitte Hovmand 2500 Valby
Inga-Clara Lepke 2500 Valby
Jeanette Færch 2500 Valby
Jørgen Warming 2500 Valby
Zafreen Rehman Niazi 2500 Valby
Karin Pettersson 25267 Helsingborg
Susanne Svensson 2600 Glostrup
Kirsten Hansen 2625 Vallensbæk
Malene Munkevang 2640 Hedehusene
Susanne Nielsen 2640 Hedehusene
Bettina Nielsen 2650 Hvidovre
Bjarne Schou 2660 Brøndby Strand
Sarah Clausen 2660 Brøndby Strand
Anette Laugesen 2670 Greve
Marianne Møbius 2670 Greve
Steen Jørgensen 2670 Greve
Vibekke Merle Jetmar 2690 Karlslunde
Ida Sloth Bonnevie 2700 Brønshøj
Liselotte Kalliomäki 2700 Brønshøj
Peter Grove Andreasen 2700 Brønshøj
Susanne Dreyer Olsson 2700 Brønshøj
Mihaela Mariana Hanu 2700 Brønshøj
Irene Lundbjerg Larsen 2720 Vanløse
Anja Lykke Giersing 2730 Herlev
Maria Liossi Esbensen 2730 Herlev
Pia Frost 2740 Skovlunde
Liselotte Douglas-Pedersen 2760 Måløv
Susanne Tornhøj Johnsson 2765 Smørum
Natalie Elmkjær 2770 Kastrup
Marianne Jeppesen 2770 Kastrup
Carrinna Jensen 2800 Kgs. Lyngby
Maria Louise Højstrøm 2800 Kgs.Lyngby
Ninette Louw 2800 Kgs. Lyngby
Jakki von Lühmann 2800 Kgs. Lyngby
Dorthe Perkild 2830 Virum
Lise-Lotte Gross Voss 2850 Nærum
Helle Mertz 2860 Søborg
Pia Bjaaland 2860 Søborg
Lars Kromann 2860 Søborg
Arngod Solberg Webb 2900 Hellerup
Kristina Solberg Webb 2900 Hellerup
Maria Sølvsten 2900 Hellerup
Lene Bonne 2900 Hellerup
Tulla Dalsgård 2980 Kokkedal
Bent Tingvad 2990 Nivå
Mette Gottfredsen 3000 Helsingør
Nicolai Kofod 3000 Helsingør
Betina Richardt 3060 Espergærde
Susanne Korsholm 3140 Ålsgårde
Jørgen Karlsen 3200 Helsinge
Karin Midori Hertzmann Nielsen 3200 Helsinge
Tina Krognos Nørgaard 3200 Helsinge
Simon Simonsen 3210 Vejby
Dorrit Clemens Kristensen 3230 Græsted
Lone Helen Petersen 3230 Græsted
Kirsten Bilfeldt 3390 Hundested
Annette Lee Karup Glitzky 3400 Hillerød
Karin Thorsen 3480 Fredensborg
Chanet Markmann 3500 Værløse
Margit Vestergaard 3500 Værløse
Vera Kristensen 3500 Værløse
Ann Mensa-Annan 3520 Farum
Sanne Munch 3520 Farum
Geert Büttcher 3600 Frederikssund
Lis Fuglesang Larsen 3600 Frederikssund
Soong Hei Voigt 3630 Jægerspris
Marianne A. Rasmussen 3650 Ølstykke
Mianna Petersen 4000 Roskilde
Susanne Ingemann Hansen 4040 Jyllinge
Lissi Hansen 4050 Skibby
Anna Søs Larsen 4100 Ringsted
Kaj Bjørk 4100 Ringsted
Stine Lykke Hansen 4100 Ringted
Winnie Kirkegaard 4100 Ringsted
Jessica Fay Serina Dutton 4200 Slagelse
Lise Lotte Frederiksen 4200 Slagelse
Svend Hansen 4220 Korsør
Vivi Ottosen 4250 Fuglebjerg
Betina Devantier 4261 Dalmose
Annette Filthuth 4300 Holbæk
Elise Thestrup 4300 Holbæk
Jane Winther 4300 Holbæk
Kim Hansen 4330 Hvalsø
Lene Dybdal 4390 Vipperød
Hanne Dahlbom 4400 Kalundborg
Rikke Larsen 4450 Jyderup
Frank Holst 4450 Jyderup
Laila Stevnsvig 4500 Nykøbing F
Anne Højer Christensen 4600 Køge
Marianne Groth 4600 Køge
Karina Odefey 4652 Hårlev
Jytte Lindberg 4653 Karise
Gunnar Steinarsson 4681 Herfølge
Jette Bahn 4684 Holmegaard
Jasmina Hjort 4700 Næstved
Bente Plesnow 4760 Vordingborg
Robert Drikkjær 4760 Vordingborg
Bettina Hovmand 4800 Nykøbing F.
Susanne Jakobsen 4800 Nykøbing F
Camilla Ottosen 5000 Odense C
Inge Nørgaard 5240 Odense NØ
Birgitte Søllested 5260 Odense S
Annizette Grøtli 5600 Faaborg
Lise Fog Christensen 5800 Nyborg
Nette Kristiansen 5932 Humble
Anita Christensen 6000 Kolding
Inge Càbri 6000 Kolding
Grazyna Maria Laskowska Pedersen 6070 Christiansfeld
Lis Tamberg 6200 Åbenrå
Anita Jacobsen 6330 Egesund
Susanna Sköld Clausen 6430 Nordborg
Inger Nasser 6440 Augustenborg
Nadja Hultgreen 6440 Augustenborg
Karen Hansen 6630 Rødding
Sussan Herle Jensen 6700 Esbjerg
Hans Christian Thomsen 6920 Videbæk
Jannie Holck 7130 Juelsminde
Elna Marie Bojsen 7250 Hejnsvig
Lars Kring 7400 Herning
Nønne Mikkelsen 8200 Århus N
Hanne Pedersen 8270 Højbjerg
Lis Frost Jensen 8500 Grenå
Charlotte Føns Bendix 8500 Grenaa
Allan Schmalz 8600 Silkeborg
Bendt B. A. Christensen 8700 Horsens
Elsebett Buhl Nielsen 8700 Horsens
Kontia Mendez 8800 Viborg
Lars Tao 9000 Jylland
Ole Jall 9460 Brovst
Lone Annie Birtø 9500 Hobro
Birtthe Nielsen Lindner 24393 Höör
Christina Olsson 25246 Helsingborg
Helena Elvilda Neema Jensen 9900 Frederikshavn